פתיחת טארוט

פתיחת טארוט

קלפי הטארוט הם מערכת קלפים שעוצבה במקור בתור קלפי משחק ואשר על פי האמונה העממית עוזרים לחזות את העתיד.

חפיסות הקלפים העתיקות ביותר הגיעו מצפון איטליה במאה ה-15 ונחשבו כקלפי ניצחונות. כיום נחשבים קלפי טארוט ככלי ניבוי וחיזוי העתיד. רבים מתייחסים לקלפי הטארוט היום לא דווקא כניבוי או חיזוי אלא כדרך להסתכלות פנימה, הבנת מבנה האישיות ודרך להגשמה עצמית והתפתחות רוחנית.

ישנן מספר דרכים ושימושים לפתיחת טארוט הנועדות ללמד אותנו דברים חדשים על עצמנו או על חיינו.

פתיחת טארוט אסטרולוגית - פתיחה מסוג זה נועדה לתת תחזית אסטרולוגית. בפריסה זו כל קלף יקרא כישות עצמאית ויסמל בית אסטרולוגי. יש לתרגם כל קלף תוך התחשבות בחולשות ובכוחות השונים של כל בית אסטרולוגי המתאים לו. לפני שימוש בפתיחה אסטרולוגית אין צורך לשאול שאלה.

פתיחה טארוט קלטית - פתיחה מסוג זה היא אחת הפתיחות הפופולרית ביותר כיום. מטרתה של פתיחה זו היא להאיר אספקטים שונים בחייו של מבקש המידע. לפני פתיחה מסוג זה יש להתרכז בשאלה שברצוננו לשאול ולקבל עליה מידע ואז לפתוח את הקלף המתאים.

פתיחת טארוט למערכת יחסים - פתיחה מסוג זה מבקשת לבדוק את יחסו של מי שמעוניין לערוך את הפתיחה עם אחרים. בפתיחה זו בעצם חוקרים את צורכיהם ודעותיהם של שני הצדדים על מנת לבדוק את היחס האחד לשני. בזמן פתיחה מסוג זה, יש לחשוב על מערכת היחסים עם מישהו מסוים בזמן פתיחת הטארוט.

פתיחת טארוט כוכבי הלכת - פתיחה מסוג נועדה לקבל תובנות בקשר למאלמנטים שונים במתב הנוכחי של מי שמבקש לפתוח בקלפים. בעת פתיחה זו, חשוב להתרכז בשאלה שהייתם רוצים לשאול את הקלים על מנת שנוכל לקבל עליהן מענה.

פתיחת טארוט יום ההולדת - פתיחה מסוג זה נועדה על מנת ליצור נתיב שמטרתו לייצג את המטרות שברצוננו להשיג לפני יום ההולדת הבא. בעת פתיחה זו, חשוב לחשוב על המטרות שברצוננו להציג על מנת שנוכל לקבל עליהן מענה בפתיחת הקלפים.

פתיחת טארוט מנדלה - פתיחה מסוג זה נועדה לחקור את צדו הרוחני של מי שרצה לפתוח את הקלפים. במסגרת פתיחה זו ניתן להציג לקלפים את השאלה הזו כמו שהיא, או מצד שני לבחון את האני הנפשי הכולל שלך ללא הכוונה או חקירה ספציפית.

פתיחת טארוט כוכב - פתיחה מסוג זה משמשת לרוב על מנת לבחון שאלה ספציפית. בעת פתיחה זו, יש להתרכז בשאלה הספציפית אותה היינו רוצים להציב לקלפים על מנת שנוכל לקבל מהם מענה לשאלה.

פתיחת טארוט עץ החיים - פתיחה מסוג זה בעצם משמשת נתיב יסודי מאוד לחיפוש הנתיב הכללי של חיי הבקשה לבחון אותו בפתיחת הקלפים. בעת פתיחה מסוג זה, יש להתרכז בשאלה שברצוננו להציב לקלפים על מנת שנוכל לקבל מענה לשאלה שלנו.

פתיחת טארוט צלב ומשולש - מטרתה של פתיחה מסוג זה היא לחקור שאלה העוסקת בכיוון הכללי אליו הולכים חיי מבקש השאלה. בעת פתיחה מסוג זה, יש להתרכז בשאלה שברצוננו להציב לקלפים על מנת שנוכל לקבל מענה לשאלה שלנו.

לסיכום, פתיחת טארוט הם דרך נהדרת לעזור לנו להבין דברים על עצמנו, על החיים שלנו ועל הכיוון אליהם הם הולכים. חשוב מאוד שנמצא את הפתיחה המתאימה לשאלה או להכוונה שנרצה לקבל ושנמצא את האדם שיוכל לעזור לנו ולכוון אותנו בעת פתיחת הטארוט.

התקשרו אליי!