הסרת עין הרע

הסרת עין הרע

עין הרע זוהי תופעה שרבים מנסים להתרחק ממנה ועם זאת רבים יכולים להרגיש שהיא רודפת אותם. אנשים עושים פעולות רבות על מנת להימנע או להסיר עין ערה, מצטיידים בחמסות, קושרים חוט אדום ומנשקים מזוזות.

מה זה בכלל עין הרע?

עין הרע היא תופעה בה אדם יכול ונוטה להזיק לאדם אחר באמצעות שליחת מחשבות שליליות שהוא חושב. לא דווקא אדם רע או אדם שהיה רוצה ברעתכם יכול לעשות לכם עין הרע, לעתים גם אמא יכולה בלי כוונה לעשות עין הרע לילדיה. אנשים לא תמיד מודעים לכך שהם יוצרים עין הרע למישהו אחר ויכולים לעשות זאת בתמימות ומתוך חוסר כוונה להזיק. לצערנו פעמים רבות אנשים נוטים לעשות עין הרע לקרובים אליהם שלא מתוך כוונת זדון.

שיטות להסרת עין הרע

הסרת עין הרע באמצעות ביצה - הסרת עין הרע באמצעות ביצה נעשית על ידי לקיחת ביצה רגילה, עליה כותבים באמצעות פחם שמות של בני אדם הנמצאים בסביבתכם הקרובה ללא קשר לחשדות שלכם. ניתן להניח את הביצה בתוך שקית ניילון על מנת להימנע מלכלוך מיותר, דבר שלא ישפיע על איכות הטיפול. בשלב הבא מניחים את הביצה על גבי קדקודו של מי שיש לו עין הרע בצורה מאונכת ומפעילים לחץ על הצד העליון של הביצה. לחץ זה לא אמור ליצור כלום ואז מתחילים להקריא את כל השמות הכתובים על גבי הביצה. ברגע שנגיע אל שמו של האדם שיצר את העין הרע, הביצה תישבר ובכך תתבצע הסרת עין הרע.

הסרת עין הרע באמצעות עופרת - טקס זה מתבצע בדרך הבאה: לוקחים גוש עופרת בגודל של כאגוז וממיסים אותו בתוך כלי ברזל גדול. לאחר שהעופרת הופכת נוזלית, יש ליטול כלי עמוק מלא במים ולסובב את הכלי מסביב לראשו של האדם לו רוצים להסיר את העין הרע. תוך כדי הסיבוב  אומרים את הטקסט הבא: "כשם שהעופרת תכבה מעל ראשו/ראשה של ___ בן ___(כאן מכניסים את השם ושם האם) כך יבוטלו, יסורו, ייעלמו ויפוגו כל עין הרע, חרמות, כישופים ודברים רעים מעל ____ בן ____ ויהיו שונאיו/יה ומבקשי רעתו/ה כפרה עליו"

משליכים את העופרת המותכת אל המים. העופרת תתמצק בקולות רעש ונפץ ובכך משלימים את הסרת עין הרע.

הסרת עין הרע באמצעות טיהור אנרגטי - שיטה זו היא שיטה שלרוב תהיה יותר רלוונטית לבתים פרטיים ובתי עסקים. במקומות אלו יש לרוב תנועה יותר גבוהה של בני אדם אשר חלקם משדרים אנרגיות שליליות כלפי הרהיטים והסחורה במקום. תנועה זו לרוב יוצרת אגירה של עין הרע במקומות ואנשים אשר מסתובבים במקום ומביטים ברהיטים או בסחורה זו יכולים להיפגע מעין הרע. טיהור אנרגטי של עין הרע יעשה לרוב על ידי שימוש בקטורת, בשילוב עם טקסטים מסוימים הנאמרים ביחד עם הקטורת ושילוב עם הכוונות של מי שמבצע את טקסט הטיהור האנרגטי. כאשר הטיהור האנרגטי נעשה תוך כדי כוונות ומחשבות חיוביות, תעשה הסרת העין ראה שהיא בעצם הטיהור האנרגטי.

לסיכום, עין הרע הוא מצב שלצערנו פעמים רבות לא יהיה בשליטתנו, אך אם נתקל במקרים בהם בכל זאת נרגיש שהטילו עלינו או על הסובבים אותנו עין הרע ישנן דרכים להתמודד אתם, להסרת עין הרע.

התקשרו אליי!