פעילויות למסיבת רווקות

מפעילה למסיבת רווקות

כמעט כל מי שמתכננת מסיבת רווקת שואלת את עצמה האם להזמין מפעילה למסיבת רווקות? התשובה לכך תלויה במספר גורמים. האם יש לכן זמן ואנרגיה בתכנון מסיבת הרווקות? האם מישהי מבין המארגנות יכולה לקחת על עצמה את הנחיית האירוע? והאם כל המוזמנות מכירות אחת את השנייה או שדרושה מישהי חיצונית שתקשר בין כולן?

ארגון של מסיבת רווקות יכול להיות מורכב ולדרוש זמן רב ולכן על מנת לחסוך את הכאב ראש שבארגון האירוע, מומלץ להזמין מפעילה למסיבת רווקות.

היתרונות בהזמנת מפעילה למסיבת רווקות

פנאי ליהנות מהמסיבה - במידה והחלטתן לבחור בהזמנת מפעילה למסיבת רווקות, אתן בעצם מטילות את הארגון על מישהי מקצועית ומשאירות לכן את הפנאי להיות אורחות במסיבה וליהנות.

מסיבה ברמה אחרת - על ידי בחירה במפעילה למסיבת רווקות אתן בעצם מבטיחות ארגון של אירוע ברמה גבוהה ומקצועית המותאם אישית לכלת השמחה.

איחוד של כל הבנות במסיבה - במסיבת רווקות פעמים רבות ישנן חבורות שונות של בנות, או בנות שאינן קשורות האחת לשנייה. בחירה במפעילה למסיבת רווקות בעצם תעזור לכן לקשר בין הבנות החוגגות על ידי פעילות משותפת והנחייה מקצועית.

רעיונות לסוגי מפעילות למסיבת רווקות

סקסולוגית - סקסולוגית היא אחת מהמפעילות למסיבת רווקות הכי מבוקשות שיש. על ידי הזמנה של סקסולוגית למסיבת רווקות אתן מבטיחות הנאה לכל המשתתפות, שיחה עם סקסולוגית עוזרת גם לבנות הביישניות בחבורה להיפתח וכמובן שתמיד תגלו דברים חדשים ותרכשו ידע חדש.

מיסטיקנית - אופציה נהדרת נוספת למפעילה למסיבת רווקות היא הזמנה של מפעילה מיסטיקנית. קוראת בקפה, פותחת בקלפי טארוט או אסטרולוגית. כל הפעלה מסוג זה תהיה חדשה ומעניינת לרוב המשתתפות, תוכלו לגלות דברים חדשים, לצחוק אחת על השנייה ועל דברים אחרים ותבטיחו הנאה גדולה לכל המשתתפות .

הפעלת ריקודים - דרך נוספת ליצירת אוירה במסיבת רווקות היא הזמנת מפעילה למסיבת רווקות שתרקיד את כל המשתתפות. קיימות מפעילות המתמחות בזומבה, ריקודי בטן ואפילו סטריפ דאנס. הפעלה שכזו תרים את האנרגיות של כל המשתתפות ותצור מסיבה שכולן יזכרו.

מפעילה למסיבת רווקות - אופציה אחרונה היא הזמנה של מפעילה "רגילה" למסיבת רווקות, מפעילה שלא מתמחה בסוג מסוים של הפעלה אלא משלבת בין מגוון של משחקים והפעלות. ישנם סוגים שונים של מפעילות ורובן יוכלו להתאים את הפעילויות השונות לגיל המשתתפות ולסגנון של מה שתבקשו. בחירה במפעילה שכזו יכולה להתאים לחבורה מגוונת יותר ולגרום הנאה לכל המשתתפות.

מה תפקיד המפעילה במסיבת רווקות?

תפקידה של המפעילה הוא לארגן את המסיבה, לדאוג שכולן ייהנו ולהתאים את סגנון האירוע לחוגגות.

יצירת הפעלות לכל המשתתפות - אחד מתפקידיה העיקריים של מפעילה במסיבת רווקות הוא ליצור הפעלות ולהעביר אותן לאורך כל המסיבה. המפעילה דואגת לחבר את כולן אחת אל השנייה, יוצרת אווירה ושומרת על מורל גבוהה ואווירה נעימה.

בחירת המוזיקה - תפקיד נוסף של מפעילה במסיבת רווקות הוא לבחור את המוזיקה המתאימה שתלווה את האירוע. המפעילה מכירה היטב את התחום ואת המוזיקה שתתאים לאווירה, בנוסף ניתן להתייעץ איתה על סגנון מוזיקלי שהייתן רוצות שיהיה באירוע והיא תדאג לשלב אותו ולשמור על קצב ואווירה.

מתאימה את האירוע לחוגגות - אחד מהתפקידים העיקריים של מפעילה במסיבת רווקות היא להתאים את סוג האירוע לבנות שחוגגות. כמובן שמסיבת רווקות של בנות בשנות ה 20, תהיה שונה ממסיבת רווקות של בנות בשנות ה 30. מפעילה מנוסה יודעת זאת ותדאג להתאים את אופי האירוע למה שיתאים לכן ולצור אירוע ייחודי המושלם בשבילכן. 

התקשרו אליי!